Witamy w Centrum Nurkowym

Palm Beach Divers

Witamy na stronie internetowej Palm Beach Divers, centrum nurkowego położonego w uroczym zakątku Świata jakim jest wyspa Lanta w Tajlandii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów nurkowych, wycieczek nurkowych i snorkelingowych oraz zagranicznych podróży nurkowych w poszukiwaniu przygody i doświadczenia.

Nasze centrum oferuje również programy dla dzieci, jak nauka pływania, nurkowania w basenie ( pow 8 lat), zabawy w wodzie.

Dołącz do nas, a będziesz miał udane wakacje!

 

Palm Beach Divers, 
Lanta, Tajlandia działa przez cały rok

Nurkowanie w Tajlandii podczas Zielonego Sezonu (czerwiec - wrzesień) może być lepszym doświadczeniem ponieważ nie ma tak wielu nurków wokół i życie morskie jest jeszcze bogatsze z powodu temperatury i dostępności pożywienia.

Nurkowiska wokół Lanty

Nurkowanie na Koh Haa

Do najlepszych nurkowisk na wyspach Koh Haa można zaliczyć ‘Lagunę’, ‘Katedrę’ oraz ‘Kominy’

Czytaj więcej Czytaj więcej

Nurkowanie na Koh Bida

Koh Bida Nai zasługuje na uwagę między innymi na swoją niesamowitą podwodną topografię, podwodne szczeliny, wielkie głazy i pola rafy z koralowcami

Czytaj więcej Czytaj więcej

Nurkowanie na Hin Muang / Hin Daeng

Nurkowiska Hin Daeng oraz Hin Muang to największe skalne, podwodne urwiska w Tajlandii. Są to światowej sławy nurkowiska zapewniające jedne z najpiękniejszych podwodnych widoków.

Czytaj więcej Czytaj więcej

Nurkowanie na Anemone Reef

Anemone Reef  - Rafa Ukwiałów (nazywana też Hin Jom - Zatopiona rafa) znajduje się 600 m od Shark Point. Rafa w kształcie słupa, bardzo kolorowa, (głębokość od 4 - 26 m) pokryta jest większości ukwiałami odżywiającymi się dzięki obecnym prądom wody.

Czytaj więcej Czytaj więcej